Hírek

2008. 11. 27 - én, csütörtökön, 10:00 - 11:30 - ig a Debreceni Egyetem Orvos és Egészségtudományi Centrum Pathológiai Intézetének tantermében az   Általános Orvostudományi Kar mesterképzéseivel kapcsolatos nyílt napot tartunk, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Megközelítés: villamossal, 24-es és 10-es busszal, leszállás a Klinikák megállónál.

2008. 12. 05- én, pénteken, 15:00 - 16:30 - ig a Debreceni Egyetem új Élettudományi Központjának földszinti nagy előadótermében (a volt  Kossuth Egyetem, a Debreceni Egyetem Főépülete mögött) az   Általános Orvostudományi Kar képzéseivel kapcsolatos nyílt napot tartunk, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Megközelítés: villamossal, 24-es busszal, leszállás a "Kossuth" Egyetem  megállónál.